חדשות האקדמייה
 
טקס חלוקת מלגות מבנק הפועלים לסטודנטים של אלקאסמי
ביום שני, 16.4.2018 דיקנאט הסטודנטים באקדמיית אלקאסמי בשיתוף פעולה עם בנק הפועלים, ערכו טקס חלוקת מלגות של בנק הפועלים לסטודנטים מהמכללה.
לאירוע הגיעו מטעם בנק הפועלים, מר ירון קיסר, מנהל אזור השרון באגף בנקאות קמעונאית, מר נביל תותרי, מנהל פרויקט צמיחה לחברה הערבית בבנק הפועלים, ומנהלי סניפים הבנקים באזור, מנהל סניף באקה אל-ג'רבייה, מר סופיאן מוואסי, סניף אום אל-פחם, מר קייס מסאלחה, סניף כפר קרע, מר אסמאעיל ראבי ומנהלת סניף קלנסווה, גב' ענאת מג'דלאוי, נסוף לאנשי ציבור, חברי סגל אקדמי ומנהלי וסטודנטים מהמסלולים השונים במכללה.

בתחילת הטקס, בירך דיקן הסטדונטים, ד"ר נזיה נאטור את הנוכחים ובשם המכללה הודה להנהלת הפועלים על התמיכה ועל המלגות הרבות שמעניקים לסטודנטים של המכללה מדי שנה. והוסיף כי הקשר ושיתוף הפעולה התמידי בין המכללה ובנק הפועלים הינו חשוב ויקר למכללה. ובירך את הסטודנטים הזוכים במלגות.
בהמשך דיבר מר ירון קיסר, מנהל אזור השרון באגף בנקאות קמעונאית, ובירך את הסטודנטים על זכייתם במלגות והדגיש שבנק הפועלים ימשיך לתמוך בפעילויות הסטודנטים ויעניק מלגות כדי שהסטודנטים יזכו ללימודים גבוהים ולתקופה סטודנטיאלית שקטה. "תמיכה בכם היא ההשקעה הכי טובה, כי מנהיגים ובני החברה אתם תהיו, וחשוב לנו לעמוד לצדכם כדי שתרימו חברה איתנה וחכמה מבחינה כלכלית" כך סיכם מר קיסר את דבריו.

לאחר מכן, נערך קטע חלוקת מלגות לסטודנטים, בהשתתפותם של ד"ר נזיה מאטור, מר נביל תותרי ומנהלי הבנקים באזור המשולש.
יצוין כי בסוף הטקס, נערך קטע הוקרה להנהלת בנק הפועלים אותו ניהל דיקן הסטודנטים.