מכללת אלקאסמי מככבת מחדש בהגשת 14 הצעות מחקר למכון מופת

מרצי אלקאסמי ממשיכים לככב כהרגלם, כאשר הוגשו 14 הצעות מחקר למכון מופת. שיא של כל הזמנים בהשוואה לחמש השנים האחרונות כאשר הממוצע עמד על 2-3 הצעות. בנוסף לשתי הצעות לקרן שלם והקרן הלאומית למדע. מנצל הזדמנות זו להודות למרצים שהשקיעו מאמצים, לראשי החוגים שליוו ותמכו, להנהלת המכללה על העידוד והתמיכה ועל ההשראה ובסוף לרכזת פעילויות רשות המחקר גב' יסמין מגאדלה- אפטימה על המעקב ועל המאמצים.
רשימת המרצים: נשיא אקדמיית אלקאסמי, דר' ג'מאל אבו חוסין, דר' קותייבה אגבאריה, דר' הייפא מג'אדלה, דר' אסמאא גנאיים, דר' עביר ותד, דר' ג'והיינה שחברי, דר' סמיר מגאדלה, דר' האלה חבאיב, גב' סוהיר עויס, דר' מוחמד זיאד, דר' נביל סעדה, דר' חנין ותד, דר' רימאא דעאס, דר' אינאס קעדאן, דר' נהאד מסאחלה, דר' נג'ואן סעאדה, דר' ענבר רווה, דר' סלאם קודסי.
עם תום ההגשות למכון מופת. שאיפותינו לא עוצרות כאן. שאיפותינו בכיוון הישג חדש דרך השתתפות אינטנסיבית ומשמעותית בכנס הבינלאומי השביעי להכשרת עובדי הוראה. אנחנו ברשות המחקר ערוכים למתן כל סיוע ותמיכה. היעד שלנו להגיע ל-60 תקצירים, זה לא חלום, זו מטרה שהולכים להשיג ביחד, נדאג שיהיו נציגינו בכל מושב ובכל פורום, מתוך אמונה בחזוננו וביכולתנו להצטיין.
בימים אלו עובדים יחד עם האגף ליחסי ציבור לשיתוף פעולה בינלאומי, ליצור קשרים עם קרנות תמיכה ארציים ובינלאומיים. כל מרצה שיש לו פרויקט ראוי לשלוח אלינו ואנחנו נעשה כל מאמץ לגייס תמיכה.

כל הזכויות שמורות © מוסדות אלקאסמי